Kategorie

Producenci
nowoczesne lampy azzardo
reklama:

Lampy natynkowe

Jest 230 produktów.

Produkty na stronie

Produkty na stronie


Efektowne lampy natynkowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalne oświetlenie i niebanalny wygląd. Nowoczesne aranżacje, jakie można stworzyć przy ich pomocy świetnie wpisują się w najnowsze trendy w architekturze wnętrz. Oprawy natynkowe mogą być montowane zarówno na sufitach, jak i na ścianach. Zachwycają swoją prostotą, minimalistycznym kształtem i łatwością, z jaką można dopasować je niemal do każdego pomieszczenia i stylu wykończenia wnętrza.

Lampy natynkowe najczęściej montuje się na suficie. Jednak w przypadku ciasnych i trudnych do oświetlenia pomieszczeń, montaż lampy bezpośrednio na ścianie umożliwi odpowiednie doświetlenie wnętrza. Oświetlenie natynkowe znajduje zastosowanie także jako źródło światła montowane pod kuchennymi szafkami, w szafach i gablotach. Dzięki temu z łatwością można doświetlić miejsca, do których nie dociera oświetlenie ogólne. Szczególnie dobrze zalety lamp natynkowych widać na przykładzie oświetlenia montowanego w sklepach. Mocne i praktyczne światło, które, ze względu na możliwość obracania i zmiany kąta padania jego wiązki, idealnie sprawdza się przy oświetlaniu półek sklepowych, stwarza możliwość elastycznego dopasowania oświetlenia w zależności od ustawienia regałów z towarem.

Lampy natynkowe, oprócz zastosowania komercyjnego, równie dobrze prezentują się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz innych użytkowych. Wykorzystywane są między innymi do oświetlenia salonu, kuchni, schodów, sypialni, korytarza, biura itd. W każdym z tych pomieszczeń mogą stanowić oświetlenie główne lub uzupełniające. Ogromnym atutem tego typu lamp, dzięki opcji regulacji kąta padania wiązki światła oraz w zależności od jego ustawienia i miejsca montażu lampy, jest możliwość oświetlenia punktowego wyłącznie wybranego miejsca pomieszczenia lub całej jego powierzchni. W tym drugim przypadku najczęściej montuje się kilka lamp natynkowych, które rozmieszczone są w pewnych od siebie odległościach i tworzą jedną estetyczną i efektowną wizualnie, a także w pełni funkcjonalną całość.

Nasz sklep używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami firmy badawcze, reklamodawcy. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności sklepu.