Kategorie

Producenci
nowoczesne lampy azzardo
reklama:

Lampy natynkowe

Jest 231 produktów.

Produkty na stronie

Produkty na stronie


Efektowne lampy natynkowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalne oświetlenie i niebanalny wygląd. Nowoczesne aranżacje, jakie można stworzyć przy ich pomocy świetnie wpisują się w najnowsze trendy w architekturze wnętrz. Oprawy natynkowe mogą być montowane zarówno na sufitach, jak i na ścianach. Zachwycają swoją prostotą, minimalistycznym kształtem i łatwością, z jaką można dopasować je niemal do każdego pomieszczenia i stylu wykończenia wnętrza.

Lampy natynkowe najczęściej montuje się na suficie. Jednak w przypadku ciasnych i trudnych do oświetlenia pomieszczeń, montaż lampy bezpośrednio na ścianie umożliwi odpowiednie doświetlenie wnętrza. Oświetlenie natynkowe znajduje zastosowanie także jako źródło światła montowane pod kuchennymi szafkami, w szafach i gablotach. Dzięki temu z łatwością można doświetlić miejsca, do których nie dociera oświetlenie ogólne. Szczególnie dobrze zalety lamp natynkowych widać na przykładzie oświetlenia montowanego w sklepach. Mocne i praktyczne światło, które, ze względu na możliwość obracania i zmiany kąta padania jego wiązki, idealnie sprawdza się przy oświetlaniu półek sklepowych, stwarza możliwość elastycznego dopasowania oświetlenia w zależności od ustawienia regałów z towarem.

Lampy natynkowe, oprócz zastosowania komercyjnego, równie dobrze prezentują się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz innych użytkowych. Wykorzystywane są między innymi do oświetlenia salonu, kuchni, schodów, sypialni, korytarza, biura itd. W każdym z tych pomieszczeń mogą stanowić oświetlenie główne lub uzupełniające. Ogromnym atutem tego typu lamp, dzięki opcji regulacji kąta padania wiązki światła oraz w zależności od jego ustawienia i miejsca montażu lampy, jest możliwość oświetlenia punktowego wyłącznie wybranego miejsca pomieszczenia lub całej jego powierzchni. W tym drugim przypadku najczęściej montuje się kilka lamp natynkowych, które rozmieszczone są w pewnych od siebie odległościach i tworzą jedną estetyczną i efektowną wizualnie, a także w pełni funkcjonalną całość.

Jakie lampy natynkowe wykorzystać jako oświetlenie biura?

Oprawy natynkowe to idealne rozwiązanie oświetleniowe do biura. Montuje się je na sufitach lub ścianach jako oświetlenie ogólne, zadaniowe i dekoracyjne, wpływające na charakter przestrzeni do pracy.

W zależności od funkcji, jaką mają spełniać lampy natynkowe, warto zdecydować się na nieco inne produkty, różniące się wielkością, kształtem i estetyką. Zazwyczaj najlepiej sprawdzają się rozwiązania minimalistyczne, o geometrycznej formie, która wpisuje się w większość modnych aranżacji biurowych. Warto stawiać na modele z opcją regulowania kąta padania światła, by zawsze idealnie dopasować oświetlenie do konkretnych potrzeb.

Czy można włączyć lampy natynkowe do systemu Smart House?

Nowoczesne lampy natynkowe da się wprowadzić do domowego systemu inteligentnego oświetlenia. Należy tylko postawić na produkty smart LED, dostępne na naszej stronie (żarówki LED lub zintegrowane źródła światła LED).

Dzięki nim, zyskuje się możliwość sterowania pojedynczymi punktami świetlnymi lub grupami opraw z poziomu praktycznej aplikacji na telefon. Przy jej pomocy włącza się i wyłącza lampy, zmienia parametry światła oraz zapisuje ulubione ustawienia do wykorzystania w przyszłości.

Nasz sklep używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami firmy badawcze, reklamodawcy. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności sklepu.