Kategorie

Producenci
nowoczesne lampy azzardo
reklama:

Urządzenia WIFI

Jest 11 produktów.


Akcesoria Wi Fi - ułatwiony dostęp do Internetu

Nowoczesne produkty WiFi dla oświetlenia to szeroki wachlarz akcesoriów. Wspierają nowoczesne, inteligentne lampy, ułatwiają sterowanie nimi, a także włączają do domowego systemu Smart House urządzenia nie przystosowane bezpośrednio do bezprzewodowego zarządzania zdalnego, przy pomocy urządzeń Wi Fi.

W naszej ofercie można znaleźć szeroki zespół sprzętów Wi Fi, dzięki którym usprawnia się działanie całej instalacji, podnosi zasięg sieci i komfort oświetleniowy w domu, a także niejednokrotnie obniża domowe rachunki za prąd. Każde z oferowanych urządzeń współpracuje oczywiście z naszą wygodną aplikacją Azzardo Smart.

Nowoczesne oświetlenie do domu – smart akcesoria Wi Fi

Do zbudowania praktycznego systemu oświetleniowego typu smart niezbędne są odpowiednie lampy, routery Wi Fi oraz szereg dodatkowych osprzętów, które umożliwiają dostęp urządzeń elektrycznych do domowej sieci bezprzewodowej Wi Fi.

Akcesoria Wi Fi dzielą się na kilka głównych kategorii. Można wyróżnić spośród nich wtyczki i listwy, zwiększające zasięg sieci oraz pozwalające na wpięcie rozmaitych opraw oświetleniowych do systemu smart, a także bezprzewodowe sterowanie nimi – włączanie i wyłączanie, regulację parametrów. Oprócz tego na stronie Azzardo oferujemy nowoczesne włączniki i inne produkty, które poprawiają komfort sterowania oświetleniem.

Nowoczesne włączniki dotykowe – sterowanie zdalne oświetleniem

W ofercie Azzardo znalazły się praktyczne i efektowne włączniki dotykowe, wykonane z trwałego szkła hartowanego. Obsługują jeden lub więcej obwodów elektrycznych. Mogą być sterowane manualnie, poprzez dotknięcie płaskiej powierzchni włącznika, lub zdalnie, za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, do czego stosuje się różne typy urządzeń mobilnych, na przykład telefony lub tablety z aplikacją Azzardo Smart.

Włączniki występują w wielu kolorach i kształtach, przez co wpisują się w większość modnych aranżacji wnętrzarskich, zapewniając idealne połączenie ciekawego designu z wysoką funkcjonalnością.

Dodatkowe akcesoria a Internet – smart wtyczki i listwy do domów lub ogrodów

Jeszcze więcej możliwości w zakresie budowania systemu smart dają wtyczki i listwy, podnoszące standard oświetleniowy w domu dzięki nowoczesnej technologii. Co można dzięki nim zyskać? Pozwalają na sterowanie różnymi urządzeniami elektrycznymi (w tym oczywiście lampami) za pośrednictwem aplikacji Azzardo Smart.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na stworzenie takich produktów, jak listwy łączące standardowe wtyczki z portami USB. Niektóre modele mogą być nawet bezpiecznie używane w ogrodzie. Dobra jakość transmisji danych, zdalne sterowanie oraz wysoka jakość naszych produktów sprawiają, że zarządzanie oświetleniem w domach lub ogrodach staje się skrajnie proste i wygodne.

Bezprzewodowe akcesoria WiFi – lepsze oblicze domu z dostępem do Internetu

Do bezprzewodowego sterowania oświetleniem niekiedy nie wystarczy tylko odpowiednia lampa i router. Trzeba też wykorzystać szereg urządzeń, które zwiększają wygodę zarządzania domowym systemem oświetleniowym, poprawiają jakość sygnału oraz usprawniają działanie rozwiązań inteligentnych. Takie są nasze praktyczne akcesoria dla bezprzewodowej sieci typu smart.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty naszych produktów WiFi, dzięki którym dom staje się jeszcze bardziej funkcjonalnym miejscem do życia, a kontrola nad wszystkimi urządzeniami jest możliwa raptem za jednym kliknięciem w ekran tabletu lub telefonu.

Nasz sklep używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami firmy badawcze, reklamodawcy. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności sklepu.