Kategorie

Producenci
nowoczesne lampy azzardo
reklama:

Żarówki Smart

Jest 15 produktów.


Inteligentne żarówki LED do domu – korzyści dla użytkowników

Inteligentne żarówki LED, kojarzone z systemem Smart Home, zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników prywatnych i biznesowych. Dlaczego? Dzięki nim zyskuje się kontrolę nad oświetleniem różnych pomieszczeń. Zachowuje się pełen komfort oświetleniowy, a przy tym trwale obniża zużycie energii elektrycznej.

Inteligentne żarówki to produkty, w których nie ma żarników. Zamiast nich wykorzystuje się praktyczne i nowoczesne diody LED, znacząco podnoszące wygodę domowego oświetlenia. Smart żarówka może być używana pojedynczo. Wiele osób decyduje się jednak na wymianę wszystkich źródeł światła, by podnieść efektywność systemu oświetleniowego, obniżyć koszty oraz sprawić, że każde wnętrze będzie zawsze optymalnie oświetlone.

Sterowanie Wi Fi domowym oświetleniem z użyciem inteligentnych żarówek LED – na czym polega?

Dostępne w naszej ofercie żarówki pozwalają na sterowanie przy pomocy urządzeń zdalnych. Nadaje się do tego choćby dedykowany pilot lub nasza mobilna aplikacja Azzardo Smart, do zainstalowania na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

Dzięki temu zyskuje się pełną kontrolę nad każdym źródłem światła. Trzeba mieć tylko inteligentne żarówki, dostęp do WiFi i urządzenie do kontrolowania oświetlenia.

Użycie inteligentnych żarówek sprawia, że użytkownicy są w stanie kontrolować zdalnie źródła światła. Przede wszystkim mogą włączać lub wyłączać poszczególne punkty świetlne lub całe ich zespoły. Dodatkowo smart żarówka pozwala na dopasowywanie konkretnych parametrów, jak choćby barwa światła, temperatura barwowa lub natężenie światła – wszystko bez konieczności odrywania się od wcześniejszych czynności lub podchodzenia do włącznika światła.

Nowoczesne inteligentne żarówki LED do domu lub biura

W przypadku smart żarówek LED można znaleźć rozwiązania mocno urozmaicone. Na naszej stronie pojawiają się choćby inteligentne żarówki należące do najwyższych energetycznych, miewające różną żywotność (od 15 000 godzin do 30 000 godzin), zdecydowanie dłuższą niż tradycyjne produkty.

Bez trudu znajdzie się smart produkty LED do domu lub biura, które mają gwint zaliczany do najpopularniejszych typów: E14, E27, GU10 lub ES111 GU10.

Zadbaliśmy o to, by nasi klienci mogli wybrać inteligentne żarówki, których temperatura barwowa wynosi 3000K lub 4000K, co pozwala skutecznie doświetlić każde wnętrze, zarówno do pracy, jak i wypoczynku (światło zimno białe lub ciepło białe).

Inteligentne żarówki wykorzystuje się do budowania scen świetlnych. Niezmiernie przydatne bywa w tym przypadku zastosowanie żarówek smart RGB, które oferują dodatkowe barwy światła, nie tylko klasyczną biel, ale też szeroką paletą innych kolorów.

Na stronie Azzardo oprócz klasycznych źródeł światła LED smart posiadamy duży wybór dekoracyjnych żarówek inteligentnych. Wyróżnia je wysoka funkcjonalność, możliwość sterowania zdalnego oraz ciekawy design.

Obecnie najmodniejsze są produkty retro, nawiązujące do pierwszych wynalazków Edisona. Tego typu inteligentne żarówki świetnie sprawdzają się w modnych żyrandolach, lampach sufitowych i kinkietach, a zwłaszcza w niezmiernie popularnej lampie pająk, z odkrytymi źródłami światła na długich przewodach.

Inteligentna żarówka LED – więcej niż zwykłe źródło światła

Inteligentne żarówki LED to rozwiązania, które sprawdzają się niemal we wszystkich domach. Nie wymagają wymiany całej instalacji ani kosztownych remontów. Aby rozpocząć przygodę ze zdalnym sterowaniem smart systemem oświetleniowym, wystarcza bowiem jedno inteligentne źródło światła (smart żarówka), dostęp do Wi Fi oraz urządzenie do zdalnego zarządzania oświetleniem (pilot lub aplikacja mobilna). Dzięki temu kontroluje się działanie lamp oraz różne parametry światła, jak choćby temperaturę barwową lub barwę światła.

Smart produkty zwiększają bezpieczeństwo i funkcjonalność wnętrz, obniżają koszty i zużycie energii elektrycznej. Przy tym potrafią stać się efektowną dekoracją w modnych aranżacjach.

Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty i wybrania optymalnych smart źródeł światła do każdego pomieszczenia w domu lub miejscu pracy.

Nasz sklep używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami firmy badawcze, reklamodawcy. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności sklepu.