Kategorie

Producenci
nowoczesne lampy azzardo
reklama:

Lampy do biura

Jest 1132 produktów.

Produkty na stronie

Produkty na stronie


Lampy do biura sufitowe, stojące i naścienne – jakie produkty wybrać?

Oświetlenie do biura ma gwarantować komfort podczas pracy. Dlatego trzeba zadbać o stworzenie funkcjonalnego systemu oświetleniowego. Jakie produkty należy wybrać?

Podstawą są oczywiście lampy sufitowe do biura, które wykorzystuje się jako oświetlenie główne, zapewniające swobodę przemieszczania się oraz wykonywania prostych czynności, nie wymagających używania lamp zadaniowych. W tej roli najlepiej sprawdzają się plafony, lampy wiszące lub oczka wpustowe.

Oprócz tego oświetlenie biurowe nie może się obyć bez lamp zadaniowych, a zwłaszcza produktów ustawianych na biurkach lub lamp podłogowych. Dostarczają odpowiednią ilość światła do wykonywania nawet bardzo precyzyjnych prac.

Istotną rolę w oświetleniu biurowych odgrywają lampy dekoracyjne. To od nich zależy odbiór wnętrza oraz panujący w nim nastrój.

Funkcjonalne oświetlenie biura – zasady BHP w ramach miejsca pracy

W pomieszczeniach biurowych należy montować wyłącznie lampy, spełniających restrykcyjne przepisy BHP. Na stronie Azzardo oferujemy szeroki wybór produktów, dzięki którym oświetlenie do biura staje się nie tylko w pełni funkcjonalne, ale też bezpieczne.

Gdy wybiera się lampy do biura, trzeba zadbać o dobór opraw, wyposażonych w żarówki, emitujące światło o odpowiednim natężeniu, które nie męczy wzroku, gwarantując przy tym pełną swobodę widzenia, bez jakiegokolwiek dyskomfortu (np. efektu olśnienia).

Jasność światła dopasowuje się do specyfiki pracy – mocniejsze źródła światła montuje się we wnętrzach, gdzie realizuje się zadania o dużej precyzji (np. wycinanie elementów, prace projektowe). Mniejsze natężenie przydaje się w biurach, w których wykonuje się tylko podstawowe prace administracyjne.

Temperatura barwowa światła w biurze powinna być jak najbardziej zbliżona do dziennego światła naturalnego, które gwarantuje komfort widzenia i nie męczy wzroku.

Jeśli w miejscu pracy wykonuje się zadania wymagające dużej precyzji oraz perfekcyjnego dopasowania kolorów, należy zainwestować w źródła światła o wysokim współczynniku oddawania barw.

Świetnym rozwiązaniem dla każdego biura są energooszczędne źródła światła LED, które nie tylko dają optymalną ilość światła, ale też zmniejszą zużycie energii elektrycznej, są bezawaryjne i długowieczne. Wszystkie lampy w ofercie Azzardo współpracują z produktami LED, by dać użytkownikom maksymalny komfort oświetleniowy w każdym wnętrzu.

Oświetlenie biurowe a względy estetyczne

Oświetlenie biura planuje się nie tylko pod względem funkcjonalnym. Warto również zwracać uwagę na kwestie estetyczne, a zwłaszcza wygląd i design poszczególnych opraw oświetleniowych. Dobrze dopasowane lampy do biura budują jego klimat oraz spajają aranżację. Dzięki temu można zbudować atmosferę profesjonalizmu, a także zadbać o spójny wizerunek firmy w ramach ujednoliconej identyfikacji wizualnej danej marki.

Lampy biurowe Azzardo – styl i funkcjonalność miejsc pracy

Oświetlenie biurowe to połączenie funkcjonalności, trwałości i walorów estetycznych. Warto stawiać na wysokiej jakości produkty, które zapewnią komfort oświetleniowy w ramach pomieszczeń biurowych. Zwiększa to efektywność pracy, poprawia bezpieczeństwo pracowników oraz wpływa korzystnie na odbiór biura w oczach klientów.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty Azzardo dla oświetlenia biurowego, by znaleźć nowoczesne lampy LED na miarę każdego miejsca pracy.

Nasz sklep używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami firmy badawcze, reklamodawcy. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności sklepu.