Kategorie

Producenci
nowoczesne lampy azzardo
reklama:

Lampy najazdowe

Jest 2 produktów.


Lampa najazdowa LED – do czego się przydają oprawy najazdowe LED?

Podstawową funkcją lamp najazdowych (lampy zasilane z sieci i lampy solarne) jest zapewnienie subtelnego podświetlenia schodów, ścieżek dojścia do drzwi wejściowych lub podjazdów do domu i garażu (od bramy posesji do budynku). Pozwala to stworzyć warunki do bezpiecznego i swobodnego przemieszczania się w przestrzeni przydomowej po zapadnięciu zmroku.

Lampy na podjazdy chętnie umieszcza się też wokół stref wypoczynku, gdzie dają delikatne podświetlenie dekoracyjne, szczególnie efektowne po zapadnięciu zmroku. Takie typy oświetlenia najczęściej emitują delikatne światło, które umożliwia bezproblemowe korzystanie z przestrzeni do relaksu, na przykład na tarasie lub w altanie. Oświetlenie najazdowe buduje przytulną atmosferę, idealną do przyjemnego wypoczynku.

Niezbędne oprawy najazdowe – wysoka jakość produktu oświetleniowego

Jak oświetlić podjazd? Zewnętrzne lampy najazdowe montuje się w ogrodzie lub w nawierzchni drogi dojazdowej do domu. Są niewielkie i dyskretne, dzięki czemu pasują do większości przestrzeni, zapewniając optymalne warunki oświetleniowe.

Wysokiej jakości lampa chodnikowa lub podjazdowa, musi być wykonana z trwałych materiałów, odpornych na nacisk podczas przejazdu po oprawkach kołami samochodu. Najczęściej oświetlenie podjazdu LED lub ogrodu produkuje się zatem z aluminium, stali szlachetnej lub innych metali, odpornych na czynniki atmosferyczne (wilgoć, zmiany temperatury) oraz uszkodzenia mechaniczne. Oświetlenie ogrodowe zawsze powinno też wyróżniać się wysokim współczynnikiem IP (minimum IP 54), by nie doszło do zwarcia i trwałego zniszczenia produktu.

Zewnętrzna lampa najazdowa LED – komfort świetlny i ciekawy design oświetlenia do ogrodu

Lampy najazdowe LED to niewielkie produkty oświetleniowe, wpuszczane w podłoże, by niemal w całości schowały się w nawierzchni. Stosuje się je na zewnątrz, w równomiernych odstępach wzdłuż podjazdu. Nowoczesne lampy zewnętrzne potrafią wyróżniać się ciekawym designem. Na stronie Azzardo można znaleźć oprawy najazdowe na podjazdy w ogrodzie w różnych kształtach – kwadratowe, okrągłe lub podłużne. Produkty występują też w wielu wariantach kolorystycznych, by jeszcze lepiej dopasować je do przydomowej aranżacji.

Wielką zaletą naszych lamp najazdowych są energooszczędne źródła światła LED, o długim czasie świecenia. Tak skutecznie optymalizuje się wysokość rachunków za oświetlenie oraz poprawia funkcjonalność przestrzeni. Dodatkowo, wiele naszych modeli pozwala na zastosowanie ich z aplikacją Azzardo Smart, co pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem.

Hermetyczne oprawy najazdowe oświetleniowe Azzardo – pomysły na lampy najazdowe LED a nowoczesny sposób doświetlenia przestrzeni na zewnątrz w nocy

W Azzardo stawiamy na wysoką jakość wszystkich rozwiązań oświetleniowych. Nasze lampy najazdowe wyróżniają się precyzją wykonania, trwałymi materiałami oraz nowoczesnymi źródłami światła. Pozwalają na perfekcyjne doświetlenie każdej przydomowej przestrzeni. Nowoczesne lampy mogą być sterowane za pomocą pilota lub aplikacji, co znacznie ułatwia korzystanie z terenu, gdy wychodzi się z domu lub wjeżdża na teren posesji samochodem. Niekiedy montuje się rozwiązania z czujnikiem ruchu, by jeszcze lepiej podświetlić bramkę posesji, ścieżkę i bramę garażową.

Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty opraw najazdowych oraz innych rozwiązań oświetleniowych do ogrodu (jak energooszczędne źródło światła LED i akcesoria), które są montowane nie tylko na podłożu (oprawy dogruntowe). Wyróżnia je optymalna wytrzymałość i wpisanie się w założenia niemal każdej obecnie popularnej estetyki.

Gdzie zamontować wytrzymałe najazdowe oświetlenie zewnętrzne domu (lampy LED)?

Najazdowe oprawki wykorzystuje się do oświetlenia podjazdu i posesji w pobliżu domu prywatnego, firmy lub instytucji publicznej. Najczęściej umieszcza się je wzdłuż dojazdów do garażu (oświetlenie liniowe podjazdu lub oświetlenie punktowe) lub budynku, na podjeździe (oprawki na chodniki i drogi dojazdowe), oświetlenie wjazdu do garażu, do którego zrobienia użyto kostkę brukową lub płyty o różnym kształcie i wielkości. Oprawy, wyposażone w dopasowany typ źródeł światła LED o wysokiej energooszczędności, umieszcza się też na trawnikach wzdłuż drogi, by uzyskać funkcjonalne oświetlenie podjazdu garażowego (poprawa poczucia bezpieczeństwa) oraz ciekawy efekt dekoracyjny, budujący wyjątkowy nastrój i wygodną przestrzeń.

Jaki współczynnik ochrony IP powinny mieć najazdowe lampy ogrodowe w pobliżu Twojego domu, by stworzyć funkcjonalne oświetlenie zewnętrzne podjazdu?

Najazdowe oświetlenie ogrodowe lub oświetlenie chodnika bywa montowane w miejscach narażonych na zmienne warunki atmosferyczne (np. na podjeździe lub chodniku). Należy zatem stawiać na produkty (oświetlenie LED) odporne na korozję i zmiany temperatury, by uniknąć dostania się do wnętrza lampy szkodliwych czynników. Dobór typu oświetlenia zależy od warunków. Każda oprawa najazdowa ma mieć wysoki współczynnik IP, min. IP65, by zabezpieczyć lampę w czasie opadów deszczu lub śniegu. Na zadaszonych schodach i podjazdach można stosować produkty o ochronie min. IP44.

Nasz sklep używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami firmy badawcze, reklamodawcy. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności sklepu.