Kategorie

Producenci
nowoczesne lampy azzardo
reklama:


Solvent R 45 PENDANT SMART WIFI + REMOTE CONTROL

699,00 zł

Ilość:
Producent:
  • Sterowanie pilotem tak
  • Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Opis produktu

Nowoczesne technologie coraz częściej bywają wykorzystywane w przypadku praktycznego oświetlenia do domów. Przykładem na to jest właśnie Solvent R 45 PENDANT SMART WIFI.

Niewielki produkt Solvent R 45 PENDANT SMART WIFI należy do rodziny lamp wiszących i plafonów, które różnią się między sobą wielkością i kolorystyką. Przy ich pomocy buduje się kompleksowe systemy oświetleniowe do niemal każdego typu wnętrz. Do stworzenia optymalnych warunków przydaje się regulacja natężenia i temperatury barwowej światła.

Uniwersalny design sprawia, że produkty Solvent R 45 PENDANT SMART WIFI mogą być wprowadzane do rozmaitych aranżacji. Chętnie montuje się je w pomieszczeniach klasycznych lub nowoczesnych. W wielu przypadkach używa się ich we wnętrzach skandynawskich i minimalistycznych, w których stają się oryginalną, funkcjonalną dekoracją.

Lampa wisząca Solvent R 45 PENDANT SMART WIFI bywa wykorzystywana przede wszystkim jako oświetlenie główne lub strefowe w salonach i sypialniach. Wiele osób stosuje ją w jadalniach nad stołem do rodzinnych posiłków lub wyspą w kuchni. Sprawdza się również w przedpokojach i korytarzach.

Solvent R 45 PENDANT SMART WIFI składają się z szerokiego, metalowego pierścienia, zawieszonego na kilku przewodach. Od wewnątrz przymocowano do niego zintegrowane źródło światła LED, przykryte osłoną z mlecznobiałego akrylu, przyjemnie rozpraszającą światło. Lampa występuje w trzech wariantach barwnych: białym, czarnym i szarym.

W przypadku lampy Solvent R 45 PENDANT SMART WIFI istnieje możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem aplikacji Azzardo Smart do ściągnięcia na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Lampa współpracuje z popularnymi asystentami głosowymi (Amazon Alexa i Google Assistant). Istnieje również możliwość zarządzania oświetleniem przy pomocy pilota (opcjonalnie).

Nowoczesność i funkcjonalność to główne cechy wyróżniające lampę Solvent R 45 PENDANT SMART WIFI, która cieszy się nieustannie rosnącym zainteresowaniem naszych klientów.


Inne produkty w tej samej kategorii:


Nasz sklep używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami firmy badawcze, reklamodawcy. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności sklepu.